ahojky vítejte na mám blogu doufám že se vám tu bude líbit mějte se

Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

lucas

22. srpna 2009 v 11:23
Tohle miluje:Lucas Grabeel
Tanec
Bez tance si nedovee přdstavit ani jeeden den ve vém životě. Zbožnůje latinsko-americké tance i moderní trsání na dýze.

Zpěv
Laa laa laa:-)Tohl se ozýva s z Lucasova bytu od rána do večera! Joko by toho neměl dost v divadle,na vystoupeních nebo v muzikálu.Jeho oblíbené rozespívání probíhá ráno před zrcadlem.

Lodě
Jako málý kluk si strašně rád lepil loičky s papírů a teď, Když už je velký kluk zbožňuje jízdu na lodi naotevřeném moři.

Jablka
Jako oblíbenou svačinku si s sebou Lucas bere vždy na předsavení nebo zkoušku v divadla alespoň tři jablíčka.Jeto jeho doping,ale hlavně mu dobíjí eneergii.

Motorky
Lucasův největší sen je pořídit si nějakou fakt pořádně rychlou motorku.

Filmy
I když na to asi nevypadá, sleduje horory,hrozně rád se totiž bojí. Navíc když se dívá s nejakou koškou může jí držet za ruku.

Kočky
Jeho nejlepší kámoška a zárověň domácí mazlíček je kočička Sheyla.Snaží se jí vzít všude sebou,má na ní dokonce i nádhernou cesovní tašku.

Bombony
Jeho největší slabostí jsou ovocné bombonky večer u televize.
Boty
Potrpí si na kvalitní čisté boty. Než vytáhne paty z domu, vyleští si boty a je spokojený.

Kámoši
Největší místo v jeho srdci zabírají kámoši HSM.Corbin,Vanessa, Ashley,Monique a Zac často pořádají mjdanky v duchu HSM to je zábava.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama